Ledning & kundrelationsansvariga

Bilia Nu Kundservice

Med Bilia Nu, 0771-400 000, kan du som ny eller befintlig kund komma i kontakt med Bilia alla dygnets timmar! Vi står redo att boka service, svara på dina frågor och hjälpa dig som vill komma i kontakt med våra verkstäder.

Maila oss
Chatta med oss

 

Kundrelationsansvariga

Michael Bengtsson
Kundrelationsansvarig
Regon Göteborg
031-7033335
michael.bengtsson@bilia.se
  Jörgen Jönsson
Kundrelationsansvarig
Region Skaraborg
0500-473474
jorgen.jonsson@bilia.se
  Louise Mattsson
Kundrelationsansvarig
Region Stockholm
08-7347490
louise.mattsson@bilia.se
  Håkan Nilsson
Kundrelationsansvarig
Region Malmö
040-311433
hakan.nilsson@bilia.se
  Patrik Kolli
Kundrelationsansvarig
Region Mälardalen
021-17 89 22
patrik.kolli@bilia.se

Ledning

 

Niklas Norén 
Regiondirektör Stockholm 
Region Stockholm 
0701-60 54 99
niklas.noren@bilia.se

Arne Ericsson
Vice Regiondirektör Stockholm
Region Stockholm
0708-108100
Arne.ericsson@bilia.se

Stojan Padjen
Regiondirektör Göteborg 
Region Göteborg 
0705-89 60 80 
stojan.padjen@bilia.se

 

Stefan Hummel
Vice Regiondirektör Göteborg
Region Göteborg
0701-60 53 38
Stefan.hummel@bilia.se

  Niclas Andersson
Regiondirektör Mälardalen
Region Mälardalen
021-17 88 17
niclas.l.andersson@bilia.se
  Lars Larsson
Regiondirektör Malmö
Region Malmö
0702-65 07 07
lars.larsson@bilia.se

  Robert Bloom 
Regiondirektör Skaraborg 
Region Skaraborg 
0701-60 53 73
robert.bloom@bilia.se